به نام خدا
شرکت تجارت صنعت آرارات (ARIBCO)

قبل از خرید خود به نکات زیر توجه کنید تا خرید مطمئن تری داشته باشید :

  • 1- محصولات ما به دو دسته رو به رو تقسیم بندی می شود :  (الف – محصولات اصلی که دارای گارانتی است)    (ب – محصولات فرعی که فاقد گارانتی می باشد)

اگر شرکت آریبکو در فاکتور شما قید کرد که کالای شما اصلی ( دارای گارانتی ) می باشد ، اگر شما بعد از خرید از ما به این نتیجه رسیدید که کالای دریافتی شما اصلی نیست در صورت اثبات ادعای شما و ارسال مدارک ، هزینه خود کالا به همراه هزینه رفت و برگشت به شما واریز می شود.

همچنین اگر در فاکتور شما قید شود که کالای خریداری شده شما اصلی ( دارای گارانتی ) می باشد ، اگر شما عزیزان ایرادی در قطعات دریافتی تا 6 ماه پیدا کردید لطفا با ما تماس بگیرید و کالای خود را برای ما ارسال کنید . درصورت تایید مشکل از طرف تیم کارشناسی محصولات شرکت آریبکو ابتدا سعی می شود محصول شما تعمیر گردد درصورت وجود مشکل اساسی کالای شما تعویض می گردد.

  • 2- شما مشتریان عزیز می توانید علاوه بر خرید اینترنتی به شیوه های رو به رو از ما خرید کنید: (خرید چکی ( یک ماهه – دوماهه – سه ماهه ) بر اساس ریال و یا دلار آزاد)

در صورت خرید چکی بر اساس دلار ، نرخ لحظه ای دلار آزاد ثبت می گردد و از شما یک چک مدت دار ( همان طور که در بالا ذکر شد از یک ماهه تا سه ماهه ) بدون مبلغ گرفته می شود . همچنین قبل از رسیدن به موعد مقرر با شما تماس گرفته می شود و نرخ دلار آزاد معادل سازی شده ( بر اساس وقتی که شما کالا را از ما خریداری کردید تا زمان پاس شدن چک ) به شما اطلاع داده می شود و سپس اقدام به نوشتن مبلغ چک و دریافت آن می کنیم.

  • 3- اگر قصد به خرید کالا به تعداد بالای 2 عدد از فروشگاه شرکت تجارت صنعت آرارات ( آریبکو ) داشتید حتما قبل از خرید با ما تماس بگیرید تا بتوانید از کد تخفیف ما بهره مند شوید . ( کد تخفیف ها بر اساس تعداد کالای خریداری شما دسته بندی می شوند که هر کدام مبلغ های متفاوتی دارند )
با تشکر فراوان
مدیر فروش : محمدنیا