مدیر عامل :

حسن محمدنیا

نوع شرکت :
سهامی خاص
( مسولیت محدود )

کار اصلی شرکت :
واردات قطعات یدکی با کیفیت  اصلی از کارخانه های معتبر دنیا

هدف :
کمک به تولید کنندگان داخلی و اقتصاد جمهوری اسلامی ایران

 به نام خدا
شرکت تجارت صنعت آرارات (ARIBCO)
فروشگاه شرکت تجارت صنعت آرارات ( اریبکو ) در ایران می باشد . شما مي توانيد به راحتي با استفاده از قسمت دسته بندی محصولات ، اقلام مورد نظر خود را مرور كنيد و يا محصول مورد نظر را در قسمت جستجو  نوشته و پیدا کنید.شرکت تجارت صنعت آرارات ( اریبکو ) فعالیت خود را در زمینه‌ ی واردات و توزيع قطعات و محصولات هیدرولیکی ، ابزار دقیق ، سوپاپ بادی درسال 1382 آغاز و با کسب نمایندگی انحصاری شرکت هیپوسان درسال 1383 اولین گام‌ های موفقیت را در زمینه هیدرولیک، پنوماتیک و ابزار دقیق برداشت است.
این شرکت مفتخر است که دامنه فعالیت خود را طی سالها تجربه و پیشرفت روز افزون با کسب نمایندگی انحصاری شرکت هیدروسیر سازنده جکهای کمپرسی و تلسکوپی درسال 1385 و موفقیت در کسب انحصاری شرکت هیدروسان درسال 1388 توسعه دهد.
آریبکو پس از کسب نمایندگی شرکت‌ های سازنده جک‌ های کمپرسی و تلسکوپی اچ وای دی HYD و هیدروتیپ در سالهای 1390 و 1391 تأمین کننده بیشترین سفارشات جک‌ های کمپرسی در ایران شد ؛ همچنین عنوان نماینده شرکت ایربرمسه در زمینه سوپاپ‌ های بادی وکواکس در زمینه شیر های برقی افتخار تأمین سفارشات بیشتر تولیدکنندگان و مصرف کنندگان گرامی داخلی را کسب نمود است.
تلاش برای خدمتگذاری به شما تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ما را بر آن داشت تا با اخذ نمایندگی شرکت جک سازی هیپوماس درسال 1394 همکاری بیشتری با هموطنانمان داشته باشیم و امروز شرکت آریبکو درکنار شماست تا به لطف خدای متعال و یاری دوستان، گامی درجهت تأمین خواسته های صنعتی کشورمان برداشته و موفق و سربلند باشیم .
توجه :  مشتریان و همکاران گرامی در صورتی که محصولات سفارشی در صنف ما داشته باشند درصورت موجود نبودن در فروشگاه به قیمت عالی به صورت سفارشی از کشورهای تولید کننده تهیه کرده و خدمتشان تقدیم می گردد .
نکته : گروه آریبکو در تلاش هست هر روز با اپدیت خود و رفع کمبودهای فروشگاه در نوع خود بهترین باشد و از شما خواهشمندیم که هرگونه نظر و پیشنهاد خود را از طریق راههای ارتباطی به ما اطلاع داده تا تغییرات لازم اعمال گردد.
با تشکر فراوان
مدیر فروش : محمدنیا